Hakkımızda

Fransa merkez kuruluşlu Macekranitv.com, canlı maç izleme sitesi yeni bir yayın portalı olmasına rağmen sürekli gelişmekte ve maç yayın ağını genişletmektedir. Sitemizde tüm futbol, basketbol, voleybol, tenis, buz hokeyi, amerikan futbolu vb. branşlardaki maçlar canlı olarak izlenebilmektedir.

Tüm spor müsabakalarında canlı yayın ve canlı anlatım simülasyonu bulunmaktadır. Sitemizde yayını bulunan hiçbir karşılaşmada gecikmeli yayın problemi bulunmamaktadır. Ücretsiz ve kesintisiz maç izleme keyfini yaşarken, sohbet bölümünde istediğiniz her an maçlar hakkında yorum yapabilir, diğer ziyaretçilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Maç Ekranı TV‘nin diğer yayın sitelerinden farkı, çok daha geniş bir yayın ağına sahip olması ve aradığınız tüm spor karşılaşmalarını anlık olarak sunması. Sizler de maç linki aramaktan ve bulduğunuz yayınların geriden gelmesinden çok sıkıldıysanız, bizlerle tanışma vaktiniz… Sitemiz tamamen ziyaretçilere yönelik tasarlanmış olup, yayın içi reklamlar, donma problemleri, mobil ve tablet cihaz uyumsuzlukları gibi sorunları ortadan kaldırmıştır. Minimize edilmiş kod altyapısı ile birlikte hızlı ve kesintisiz olarak yayın sunan sitemizde 7 gün 24 saat canlı maç izleme keyfini yaşayabilirsiniz.

Telif Hakları

Sitemizde Bein Sports, D-Smart ve Tivibu yayınları telif hakları nedeniyle yer almamaktadır.

Sitemizde gördüğünüz ve site ait olan materyalleri iletişim sayfamızda bulunan mail adresimizle bize bildirebilirsiniz. Bildirdiğiniz içeriklerin size ait olduğunu tespit ettiğimiz şartta, 3 gün içerisinde sitemizden kaldırıyoruz. Maç yayınlarının hiçbiri sunucularımızda barındırılmamaktadır. Yayın kodları ustream, livestream, youtube ve justin tv gibi platformlardan alınmaktadır.

Bu sitedeki hiçbir yazı, materyal veya resimler izinsiz kopyalanamaz. Macekranitv.com‘da yer alan herhangi bir bilginin ya da yorumun, kaynak belirtilmeden veya izin alınmadan kullanılması halinde yasalar çerçevesinde işlem yapılacaktır.